فروش دیزل ژنراتور ماه نیرو

دیزل ژنراتور پرکینز

دیزل ژنراتور پرکینز به عنوان یک برند معتبر در سطح جهانی، در بسیاری از کشور ها مورد استفاده قرار می گیرد. این برند با توجه به کیفیت بالای خود امروزه به یک رهبر جهانی تبدیل شده است. نیازهایتان برای تولید برق و نیرو هر چه که باشد ، پرکینز در تمام صنایع دارای راه حل مناسبی برای شماست. دیزل ژنراتور های پرکینز برای بیش از 800 برنامه مختلف طراحی شده اند.

 

دیزل ژنراتور ماه نیرو

 

چرا باید ژنراتور پرکینز را انتخاب کنیم؟

  1. پرکینز در رفع نیازهای تولید نیرو در بازار ، رهبر جهانی ژنراتور ها است.
  2. این ژنراتور هر گونه نیازهای شما را رفع خواهد کرد.
  3. این ژنراتور ها کیفیت استثنایی ، قابلیت اطمینان و دوام بالایی دارند.
  4. موتورهای پرکینز توسط شبکه گسترده جهانی متشکل از 132 توزیع کننده پشتیبانی می شوند و در 184 کشور در سراسر جهان در بیش از 3500 محل فروش پشتیبانی محلی ارائه می دهند.

 

دیزل ژنراتور پرکینز  100 کیلو وات :

دیزل ژنراتور پرکینز 100 وات برای استفاده مداوم مناسب است و قدرت زیادی را برای خانه ، محل کار یا تجارت شما فراهم می کند. این ژنراتور 1500 دور در دقیقه فعالیت می کند و با داشتن اگزوز بی صدا ، میل لنگ عمیق ، چیدمان بهینه ، روکش دریچه ایزوله و مونتاژ لرزش 4 نقطه ای ، بی سر و صدا و به بهترین نحو وظایف خود را انجام می دهد.

این دستگاه نیز مانند سایر ژنراتورهای دیزل مرکزی قابل تنظیم است. از محفظه گرفته تا مخزن سوخت می توانید گزینه ای را انتخاب کنید که مناسب شما باشد! به عنوان یک مزیت اضافی ، شما همیشه از انعطاف پذیری در گزینه های به روزرسانی برخوردار خواهید بود.

دیزل ژنراتور پرکینز دارای موتور 4 سیلندر، خنک کننده توربوشارژ ، تزریق مستقیم برای افزایش راندمان سوخت ، کاهش دهنده حرارت، شروع سریعتر ، محافظ رادیاتور جریان دهنده ، خاموش کننده بحرانی اگزوز ، تنظیم ولتاژ خودکار، پایه فولادی و … است.

دیزل ژنراتور  پرکینز  با خنک کننده مایع و از نوع ژنراتورهای بدون جاروبک است. به همین دلیل ، تجهیزات آن بیش از حد گرم نمی شوند و جریان پایداری را در همه شرایط بهره برداری ایجاد می کنند

دیزل ژنراتور پرکینز  برای کار در شبکه های دو یا سه فاز به ترتیب با ولتاژ 230 و 400 ولت طراحی شده است. واحدها در محدوده دما از -25 درجه سانتیگراد تا + 35C °  از خود پایداری نشان می دهند. اگر راه اندازی در حداقل دمای محیط انجام شود ، می توان گرم کن اضافی خریداری کرد که باعث گرم شدن روغن در میل لنگ می شود.

آیا به دنبال یک دیزل ژنراتور قابل اعتماد و با کیفیت هستید؟ ژنراتور پرکینز می تواند بهترین انتخاب باشد.

  1. عملکرد عالی: بهینه سازی و طراحی سیستم میرایی مبتنی بر شبیه سازی های پویا کامپیوتر.
  2. سیستم کنترل پیشرفته: استراتژی های کنترل کل سیستم نظارت بر اساس طراحی قابلیت اطمینان.
  3. حفاظت از محیط زیست سبز: ژنتیک های دیزلی که با صرفه جویی در مصرف انرژی و انتشار گاز های مضر کم همراه هستند.
  4. سر و صدای کم: سیستم اگزوز برای هر مجموعه سفارشی می شود.

5- عملکرد خوب: عملکرد پایدار ، لرزش کم ، مصرف سوخت پایین ، مصرف کم سوخت ، عمر طولانی و تعمیرات اساسی کوتاه و سر و صدای کم.

 

ژنراتورهای پرکینز

برای بیش از 75 سال ، تولید کنندگان پرکینز با تهیه موتورهای دیزل قدرت که هزاران کاربرد مختلف دارند ، به مشاغل کمک می کنند. پرکینز که به دلیل مهندسی و فناوری پیشرفته شناخته شده است ، مترادف با موتورهای دیزلی با کارایی بالا است.

شاید شما نیاز به یک موتور داشته باشید تا در یک محیط سخت و یا در شرایط سخت کار کند و یا شاید فقط در مواقع اضطراری از آن استفاده کنید. چه در هر روز و چه فقط یک بار در سال ، می توانید به این برند جهانی اعتماد کنید تا راه حل های ابتکاری ، کارآمد و قابل اطمینان را برای کارهای خود ایجاد کنید.