provide fake rolex. more information fairreplica.com. find here rolex replicas swiss made grade 1. directory https://www.watch-armani.com/. Under $100 https://www.watchesw.com/. right here caomegawatches. try this website www.computertagheuer.com. click here to read https://www.showbreitling.com/.

برد دیپ سی

برد دیپ سی، معروف ترین و پیشرفته ترین برد کنترلی دیزل ژنراتور می باشد. برد دیپ سی به عنوان برد کنترل دیزل ژنراتور و دیزل پمپ کاربرد دارد که تولید کشور انگلستان می باشد. بردهای دیپسی مطابق با دستورالعمل EC:2006 95/2002 (از بین بردن مواد خطرناک مشخص) و ROHS (بازگرداندن مواد خطرناک) ساخته شده اند.

لینک های مفید:
برد دیزل ژنراتور

بردهای دیپ سی با مواد خطرناکی اعم از سرب، جیوه، کروم Hexavalent، کادمیوم، PBB و PBDEs مقابله می کنند. برد کنترلی دیپ سی در انواع و اقسام مختلفی طراحی و ساخته شده است که به منظور کنترل دیزل ژنراتور و دیزل پمپ، حفاظت و کنترل ورودی و خروجی های بیشتر و پشتیبانی از بار ضربه مورد استفاده قرار می گیرد.

از این رو، انواع و اقسام برد دیپ سی به صورت دستی و اتوماتیک طراحی و تولید شده اند. قیمت برد دیپ سی بسته به قابلیت هایی که دارد، متفاوت است. برای مثال، برد کنترلی دیپ سی اتوماتیک، گران تر از برد کنترلی دیپ سی دستی می باشد. کاربرد بردهای دیپ سی محدود به موارد ذکر شده فوق است؟ خیر! از بردهای دیپ سی برای سنکرون پارالل سازی ژنراتور، سنکرون کردن دو یا چند دیزل ژنراتور با یکدیگر، سنکرون کردن یک دیزل ژنراتور با برق شهر و سنکرون کردن مجموعه دیزل ژنراتور با برق شهر استفاده می شود.

برد دیپ سی دیزل ژنراتور

 

لینک های مفید:
راهنمای برد دیپسی

برخی از بردهای کنترلی، قیمت فوق العاده بالایی دارند و استفاده از آن ها به صرفه نیست!
فروش برد دیپ سی نسبت به سایر برندها، فوق العاده بالا می باشد. استفاده از بردهای دیپ سی در شرایط آب و هوایی ویژه اعم از مرطوب، گرما، گرد و خاک هم ممکن است. نصب بردهای دیپ سی بر روی انواع ژنراتور بایستی توسط متخصص انجام شود. جهت آشنایی بیشتر با برند دیپسی و انواع بردهای کنترلی دیپ سی با ما در ادامه مقاله همراه باشید.

آشنایی با برند دیپسی

برند دیپسی که سازنده برد دیپ سی می باشد، تحت عنوان Deep Sea در انگلستان فعالیت می کند. شرکت دیپسی توانسته با وجود برندهای که در زمینه طراحی و تولید ریزپردازنده ها فعالیت دارند، رقابت کند و بردهایی را به صورت PLC طراحی و تولید نماید. از این رو، کیفیت و دقت برند دیپسی در هماهنگ سازی و موازی سازی دیزل ژنراتورها فوق العاده می باشد.

در مقابل، اکثر تولیدکنندگان برد کنترل دیزل ژنراتور، محصولات خود را به صورت میکروپروسسوری طراحی و تولید می کنند. شروع فعالیت کمپانی دیپسی از سال 1975 به منظور طراحی، تولید و عرضه بردهای کنترل موتورهای دیزل، دیزل ژنراتور، بردهای اتوماتیک ترانسفر سوئیچ و شارژرهای باتری بوده است.

برد دیپ سی دیجیتالی PLC با آپشن هایی چون قابلیت نمایش آمپر، ولتاژ، فرکانس، دور موتور، ساعت کار، آلارم های ویژه دمای آب، فشار روغن و بررسی کامل موتور دیزل ساخت انگلستان می باشد. قیمت برد دیپ سی بسته به نوعی که دارد، متغیر می باشد. قیمت برد کنترلی دیزل به شرایط بازار، قابلیت های آن و تغییرات نرخ ارز بستگی دارد.

برد کنترلی دیپ سی را می توان با کمک کلیدهای تعبیه شده بر روی صفحه نمایشگر به آسانی برنامه ریزی کرد. استفاده از منوی برد کنترلی دیپ سی، فوق العاده ساده و آسان می باشد. مجهز بودن به برد کنترل مجزا، داشتن کیفیت بالا در طراحی و ساخت و استفاده از استانداردهای بسیار بالا در طراحی و ساخت از ویژگی های برد کنترلی دیپسی می باشند.

 

لینک های مفید:
خدمات دیزل ژنراتور

 

انواع برد دیپسی

  1. برد کنترل دیپسی دستی: یکی از انواع برد دیپ سی، برد کنترل دیپسی دستی یا Manual می باشد که با هدف حفاظت و کنترل ژنراتور دیزل، امکان راه اندازی دستی ژنراتور را فراهم کرده است. به بردهای کنترل دیپسی دستی، برد دستی، برد سوئیچی و برد حفاظت کنترل دستی هم گفته می شود. از پرفروش ترین بردهای کنترل دیپسی دستی می توان به DSE3210، DSE702 و DSE701 اشاره کرد.
  2. برد کنترل چنج اور: یکی دیگر از انواع بردهای دیپ سی، برد کنترل چنج اور می باشد که قابلیت کنترل و تنظیم دستی برد کنترل را فراهم کرده است. در طراحی بردهای کنترل چنج اور از نرم افزارهایی با پروتکل های RS232 و RS485 استفاده شده است. به بردهای کنترل چنج اور، برد کنترل امرجنسی و برد اتوماتیک دیزل ژنراتور هم گفته می شود. از پرفروش ترین بردهای کنترل چنج اور می توان به DSE7210، DSE7110، DSE5210، DSE4410 و DSE6020 اشاره کرد.
  3. برد کنترل سنکرون: یکی دیگر از انواع بردهای دیپ سی، برد کنترل سنکرون می باشد که به منظور سنکرون و پارالل کردن دو و یا چند دیزل ژنراتور کاربرد دارد. نحوه فعالیت بردهای کنترل سنکرون و بردهای کنترل پارالل به صورت دستی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *