provide fake rolex. more information fairreplica.com. find here rolex replicas swiss made grade 1. directory https://www.watch-armani.com/. Under $100 https://www.watchesw.com/. right here caomegawatches. try this website www.computertagheuer.com. click here to read https://www.showbreitling.com/.

دیزل ژنراتور خانگی

دیزل ژنراتور خانگی به صورت خودکار، برق مورد نیاز را تولید می کند. دیزل های خانگی با استفاده از موتور دیزلی، فعالیت می کنند. به عبارتی، سوخت دیزل های ژنراتور خانگی، دیزل می باشد. عمده کاربرد دیزل های ژنراتور خانگی، تامین برق در مناطقی است که به برق شهری دسترسی ندارد و تامین برق در مواقعی که برق شهری، قطع شده است. دیزل های خانگی برای تامین برق مورد نیاز خانه ها و مکان های صنعتی به صورت موقت و دائمی کاربرد دارند. از ویژگی های دیزل خانگی می توان به پایداری بالا، قدرت عالی و عملکرد قابل اعتماد اشاره کرد.

کاربرد دیزل ژنراتورهای خانگی

پیش تر اشاره شد که این دیزل ژنراتور در مواقعی که برق شهری منازل مسکونی، ساختمان های کوچک و ویلاها قطع شده است، کاربرد دارد و به صورت موقت، برق مورد نظر ساختمان را تامین می کند. کاربرد دیگر دیزل های ژنراتور خانگی، تامین برق در مناطقی است که به برق شهری، دسترسی ندارد. برای تامین برق در باغ ها، ویلاها و کمپ ها به صورت دائمی می توان از انواع دیزل ژنراتورهای خانگی استفاده کرد. بسته به توان و اندازه دیزل های ژنراتور خانگی، کاربرد آن ها، مشخص می شود.

 

لینک های مفید:
دیزل ژنراتور چیست؟

 

دیزل ژنراتور- برق اضظراری

حدود قیمت ژنراتورهای دیزلی خانگی

قیمت ژنراتورهای دیزلی خانگی به دلار وابسته است. برای اطلاع از قیمت دیزل های ژنراتور خانگی می توانید با پشتیبانان وب سایت ماه نیرو در تماس باشید. قیمت ارائه شده توسط سایت ماه نیرو، منصفانه ترین قیمت ارائه شده برای کالا های اصلی است.

چه مواردی بر قیمت دیزل ژنراتورهای خانگی تاثیر دارد؟

در تعیین قیمت این دیزل  ژنراتورها ، اندازه و کاربرد دیزل ژنراتور اهمیت بالایی دارد. دیزل های خانگی دائمی، قیمت بالاتری نسبت به دیزل های خانگی موقت دارند. قابلیت حمل و نقل و پرتابل بودن دیزل ژنراتورهای خانگی بر قیمت آن ها، موثر است. دیزل های قابل حمل، گران تر از دیزل های ثابت هستند. یکی دیگر از فاکتورهای مهم در تعیین قیمت دیزل های ژنراتور خانگی، برند آن ها می باشد. قاعدتا برندهای شناخته شده و اروپایی، گران تر از برندهای تازه وارد و آسیایی هستند. هر چه کیفیت دیزل ژنراتور برق بالاتر باشد، کارایی و ماندگاری آن هم افزایش می یابد و در نتیجه، قیمت آن، بیشتر می شود.

ناگفته نماند که دیزل ژنراتور خانگی به صورت نو و دست دوم (کارکرده یا استوک) در بازار موجود است. قیمت دیزل های ژنراتور نو به مراتب بالاتر از دیزل های ژنراتور دست دوم می باشد.

مزایای ژنراتور دیزلی خانگی

یکی از مزایای ژنراتور دیزلی خانگی، دوام و ماندگاری فوق العاده می باشد. البته، در صورتی که از دیزل های ژنراتور خانگی به خوبی نگهداری شوند، ماندگاری آن ها بیشتر می شود. رعایت نکات نگهداری و تعمیر دیزل به صورت مدام و مستمر اهمیت بالایی دارد. البته، تعمیر و نگهداری موتورهای دیزلی ژنراتور نسبتا کم است. یکی از مزایای این دستگاه، قابلیت فعالیت و کار در محیط های سرد و گرم می باشد. توان خروجی دیزل های  خانگی، بالا است. از طرفی، دسترسی به گازوئیل، راحت می باشد و می توان آن را در محل ایمنی، ذخیره سازی کرد.

 

لینک های مفید:
ژنراتور چیست؟

 

ژنراتور یا آلترناتور

انواع دیزل ژنراتور خانگی از نظر سیستم روشن کننده

دیزل های خانگی از نظر سیستم روشن کننده به سه دسته، هندلی، استارتی و اتوماتیک تقسیم شده اند. برای روشن کردن موتور دیزلی هندلی بایستی به صورت دستی، اقدام کرد. روشن و خاموش کردن موتور دیزلی استارتی به کمک دکمه استارت نصب شده بر روی دستگاه، انجام می شود. موتورهای اتوماتیک مجهز به سوئیچ اتوماتیک هستند تا در صورت بروز هر گونه اختلالی در جریان برق شهری، دیزل اتوماتیک به صورت خودکار، روشن شود. از طرفی، در زمان مناسب، دیزل های اتوماتیک خاموش می شوند.

انواع ژنراتورهای خانگی

    • دیزل ژنراتور آماده به کار یا دیزل اضطراری
     یکی از پرکاربردترین نوع دیزل ژنراتور، دیزل ژنراتور آماده به کار یا دیزل اضطراری می باشد. اکثر خانه ها و منازل مسکونی از دیزل های اضطراری استفاده می کنند تا در صورت قطع برق، دیزل ژنراتور به صورت خودکار، شروع به کار کند.
    • دیزل ژنراتور قابل حمل یا موتور برق های دیزلی
     نوع دوم دیزل ژنراتورهای خانگی، دیزل ژنراتور قابل حمل می باشد. موتور دیزل ژنراتور قابل حمل از نصف یک موتور ماشین چمن زنی، کوچک تر است. از دیزل های قابل حمل برای سفرهای کمپینگ، آشپزی و پروژه های ساختمانی استفاده می شود. ژنراتورهای قابل حمل مجهز به پریزهای AC استاندارد و پورت شارژ USB می باشند. از ژنراتورهای قابل حمل نبایستی در داخل خانه، داخل وسیله نقلیه و داخل چادر استفاده شود، چرا که تولید گاز مونوکسید کربن کشنده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *