provide fake rolex. more information fairreplica.com. find here rolex replicas swiss made grade 1. directory https://www.watch-armani.com/. Under $100 https://www.watchesw.com/. right here caomegawatches. try this website www.computertagheuer.com. click here to read https://www.showbreitling.com/.

دیزل ژنراتور در سمنان

اگر شما هم به دنبال خرید دیزل ژنراتور در سمنان هستید و به دنبال نکات انتخاب دیزل ژنراتور برای استان سمنان هستید با ما همراه باشید.  هنگام خرید دیزل ژنراتور در شهر های مختلف به مواردی همچون مقاومت موتور های دیزل برند های مختلف در منطقه مورد نظر و مقاومت آن ها در شرایط آب و هوایی مختلف توجه داشته باشید.

انتخاب دیزل ژنراتور در سمنان

برای اینکه بتوان دیزل ژنراتور مناسب را در سمنان انتخاب کرد، باید چند نکته را مد نظر قرار دهید که از مهم ترین آنها می توان به راندمان موتور دیزل و ژنراتور در آب هوای سمنان، راندمان دیزل ژنراتور در ارتفاع استان سمنان و توان خروجی دیزل ژنراتور متناسب با نیاز شبکه مصرف شما.

این موارد تنها شامل یک استان نمی شوند و در هر منطقه و شهری که قصد استفاده از دیزل ژنراتور را در آن دارید، باید توجه داشته باشید که تمام مورد ذکر شده بر عملکرد دستگاه تاثیر دارند و باید از افراد متخصص در این حوزه برای انتخاب دیزل ژنراتور مناسب  کمک گرفت.

 

لینک های مفید:
تابلو برق اتوماتیک

تفاوت تابلو برق اتوماتیک و دستی

 

شرایط آب و هوای سمنان

آب و هوای این استان بطور کلی در تابستان گرم و خشک و در زمستان سرد و خشک می باشد. در این شرایط نیازی نیست موتوری تهیه شود که در مقابل رطوبت هوا مقاومت دارد و تنها باید از موتوری استفاده کرد که سیستم خنک کاری آن پاسخگوی دستگاه در هوای گرم باشد. همچنین برای استارت دیزل در هوای سرد به گرم کن سوخت نیاز خواهید داشت.

برای اجتتاب از بروز اشتباه هنگام خرید دیزل ژنراتور مناسب،‌بهتر از افراد متخصص در زمینه دیزل ژنراتور ها کمک بگیرید تا بهترین انتخاب را متناسب با نیاز خود داشته باشید.

خدمات دیزل ژنراتور ماه نیرو در سمنان

شرکت ماه نیرو قدیمی ترین شرکت ایران در صنعت دیزل ژنراتور می باشد و در ابتدا فعالیت خود را با راه اندازی نیروگاه های دیزلی در سراسر کشور آغاز کرد و همزمان قطعات یدکی دیزل ژنراتور ها را تامین می نمود.

سپس اقدام به تولید ژنراتور های تک فاز و سه فاز بصورت انتقال تکنولوژی از شرکت AVK آلمان نمود. پس از گذشت مدتی تنها دیزل ژنراتور هایی با توان ۳۰ کاوا تا ۶۰۰ کاوا در این شرکت به تولید رسید. ژنراتور های تولید شده در شرکت صنعتب ماه نیرو همگی دارای ۲ سال گارانتی تعویض بدون قید و شرط هستند.

سایر خدمات شرکت ماه نیرو به شرح زیر می باشد:

 1. طراحی و ساخت و نصب انواع تابلو برق های کنترلی و حفاظتی
 2. کوپل کردن انواع دیزل ژنراتور متناسب با نیاز و بودجه شما
 3. سنکرون کردن دیزل ژنرتور ها با یکدیگر و با برق شهر
 4. سرویس دوره ای دیزل ژنراتور ها
 5. تامین قطعات یدکی دیزل ژنراتور
 6. عیب یابی و انجام تعمیرات سبک و سنگین دیزل ژنراتور ها
 7. آموزش پرسنل خریدار جهت راه اندازی و نگهداری دیزل ژنراتور

 

 

دیزل ژنراتور سیار (پرتابل)

پروژه های دیزل ژنراتور در سمنان

شرکت صنعتی ماه نیرو پروژه های متعددی در تمام ایران به اتمام رسانده است که پروژه های استان سمنان تنها بخش کوچکی از سایقه این شرکت در صتعت برق پشتیبان می باشد. در ادامه تعدادی از این پروژه ها را برای شما آورده ایم:

 • یک دستگاه دیزل ژنراتور ۴۶۰ کاوا برای مجتمع قضایی سمنان
 • یک دستگاه دیزل ژنراتور ۴۶۰ کاوا برای اداه کل صنعت، معدن و تجارت کل استان
 •  یک دستگاه دیزل ژنراتور ۴۶۰ کاوا برای شرکت بارز ساز
 • یک دستگاه ۵۰۰ کاوا برای شرکت بافندگی سمنان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *