provide fake rolex. more information fairreplica.com. find here rolex replicas swiss made grade 1. directory https://www.watch-armani.com/. Under $100 https://www.watchesw.com/. right here caomegawatches. try this website www.computertagheuer.com. click here to read https://www.showbreitling.com/.

دیزل ژنراتور در شیراز

اگر شما هم برای تامین برق مورد نیاز خود در هنگام قطعی برق به فکر خرید دیزل ژنراتور در شیراز هستید، شرکت ماه نیرو با چهار دهه سابقه فعالیت در صنعت دیزل ژنراتور از شروع پروسه مشاوره و انتخاب دیزل ژنراتور متناسب با نیاز و بودجه شما، تا زمان نصب و استفاده از دیزل ژنراتور در کنار شما است.

دیزل ژنراتور های ماه نیرو از توان ۳۰ کاوا تا ۲۰۰۰ کاوا و  در انواع مدل های ایرانی و  خارجی موجود میباشد. ژنراتور های تولیدی شرکت ماه نیرو با انتقال تکنولوژی ساخت ژنراتور های آلمانی برند AVK آلمان و تا توان ۶۰۰ کاوا بصورت بومی تولید می شوند و توان های بیشتر نیز بصورت مونتاژ میباشند.

 

لینک های مفید:
ژنراتور

 

ژنراتور

دیزل ژنراتور های ماه نیرو به دو صورت کوپله فابریک و کوپله ایرانی موجود هستند که کوپله ایرانی از کوپل شدن موتور دیزل انتخاب شده متناسب با نیاز شما و اتصال آن به دیزل ژنراتور مناسب میباشد و اصلی ترین تفاوت کوپل ایرانی با کوپله فابریک در شرکت کوپل کننده دیزل ژنراتور است.

در دیزل ژنراتور های کوپله فابریک، این کار توسط شرکت های تایید شده توسط شرکت سازنده موتور دیزل و یا خود شرکت سازنده انجام میشود و کیفیت کوپلینگ انجام شده توسط خود این شرکت ها مورد تایید است.

خرید دیزل ژنراتور در شیراز

اگر به دنبال تهیه دیزل ژنراتور در شیراز هستید و نمیدانید که چه توانی رفع کننده نیاز شما است، اولین قدم تماس با متخصصان شرکت ماه نیرو و دریافت مشاوره رایگان، در این زمینه می باشد. پس مشخص شدن توان مورد نیاز شما نوبت به انتخاب برند موتور  و سیستم های کنترلی و حفاظتی و سایر تجهیزات مورد نیاز متناسب با بودجه شما می رسد.

پس از مشخص شدن برند، توان و سایر تجهیزات مورد نیاز، نوبت به تحویل دستگاه و حمل و راه اندازی آن می رسد.

پروژه های دیزل ژنراتور در شیراز

شرکت ماه نیرو پروژه های بسار زیادی در زمینه دیزل ژنراتور ها به اتمام رسانده است که از مهم ترین پروژه های فروش، نثب و راه اندازی دیزل ژنراتور در شیراز میتوان موارد زیر را نام برد که تنها چند مورد از ده ها پروژه انجام شده در استان فارس می باشد.

  1. یک دستگاه دیزل ژنراتور با توان ۲۰۰ کاوا برای شرکت ساتراپ ( فرودگاه شیراز)
  2. دو دستگاه دیزل ژنراتور با توان های ۱۷۰ و ۱۲۰ کاوا برای شهرداری شیراز
  3. دو دستگاه دیزل ژنراتور با توان ۲۷۵ کاوا برای صنایع الکترونیک شیراز
  4. یک دستگاه دیزل ۱۰۰ کاوا برای فرودگاه دستغیب شیراز
  5. یک دستگاه ۲۵۰ کاوا برای شرکت ملی پخش فراورده های نفتی شیراز
  6. دو دستگاه دیزل ژنراتور با توان های ۳۰۰ و ۳۵۰ کاوا برای شرکت صاایران شیراز
  7. ۵ دستگاه دیزل ژنراتور با توان های ۴۶۰ و ۳۵۰ کاوا برای شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران شیراز

این پروژه ها تنها بخشی از پروژه های انجام شده توسط ماه نیرو در شیراز می باشد که چند سال از نصب راه اندازی دستگاه ها گذشته است. در طول دوره استفاده از این دستگاه ها توسط خریداران هیچگونه خرابی گزارش نشده است و تمامی خریداران رضایت نامه های خرید خود را بصورت کتبی ارسال کرده اند.

دیزل ژنراتور سیار (پرتابل)

ژنراتور های ماه نیرو

تمامی ژنراتور های ساخته شده توسط ماه نیرو دارای دوسال گارانتی تعویض بدون قید شرط می باشند و درصورتی که آب به داخل ژنراتور نفوذ نکرده باشد، ما بدون تعلل ژنراتور جدید را جایگزین ژنراتور قبلی خواهیم کرد.

ژنراتور های ماه نیرو با خرید و انتقال تکنولوژی ساخت ژنراتور های AVK آلمان به تولید می رسند. به همین دلیل این ژنراتور ها از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. همچنین به واسطه قرارداد انتقال تکنولوژی، تنها تولید کننده این ژنراتور ها در منطقه شرکت ماه نیرو میباشد و هیچ شرکتی اجازه ساخت این ژنراتور با نام AVK را ندارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *