provide fake rolex. more information fairreplica.com. find here rolex replicas swiss made grade 1. directory https://www.watch-armani.com/. Under $100 https://www.watchesw.com/. right here caomegawatches. try this website www.computertagheuer.com. click here to read https://www.showbreitling.com/.

مشاوره طراحی نیروگاه های دیزلی

مشاوره طراحی نیروگاه های دیزلی، یکی از خدمات اصلی شرکت ماه نیرو می باشد. با پیشرفت تکنولوژی، نیاز به ساخت نیروگاه های دیزلی هم اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. برای ساخت نیروگاه های دیزلی بایستی از مهندسان مجرب کمک گرفت، چرا که وضعیت تحریم ها و اوضاع اقتصادی، سخت و پیچیده است. عامل محرک اولیه ژنراتورهای نیروگاه های دیزلی، موتورهای دیزلی هستند. نیروی مکانیکی موتورهای دیزلی توسط سوخت فسیلی دیزل تهیه می شود. نیروگاه های دیزلی در زمینه تولید برق در ایران، کاربرد بالایی دارد. متاسفانه، آلودگی نیروگاه های دیزلی، فوق العاده زیاد می باشد. از این رو، نیروگاه های دیزلی برای محیط زیست مناسب نیستند.
مهندسان مجرب ماه نیرو با ارائه مشاوره طراحی نیروگاه های دیزلی، شرایط ساخت نیروگاه های دیزلی در مقیاس کوچک و در مکان هایی که دسترسی به برق سراسری وجود ندارد را فراهم می کنند. البته، در موارد اضطراری می توان نیروگاه ها را در هر مکانی احداث کرد. توان تولید نیروگاه های دیزلی بین 630 کیلووات تا 12 مگاوات متغیر می باشد. نیروگاه های دیزلی با حداکثر توان خود، برق تولید می کنند. نیروگاه های دیزلی در ساعت های کم بار، دیزل های اضافی را خاموش می کنند و در حالت استندبای قرار می دهند ولی در ساعت های پربار، مطابق با جدول زمان بندی، دیزل ها با حداکثر توان، شروع به فعالیت می کنند.

 

لینک های مفید:
دیزل ژنراتور

مطابق مشاوره طراحی نیروگاه های دیزلی، نیروگاه های دیزلی قادر به ارائه 70 درصد توان اسمی خود هستند. از این رو، هزینه های نگهداری، استهلاک و مصرف سوخت دیزلی کاهش می یابد. نیروگاه های دیزلی کوچک در تامین برق بیمارستان ها، هتل ها، فرودگاه ها، مراکز مخابراتی، مراکز داده، مراکز تفریحی، مراکز آموزشی، کارخانه های صنعتی، کارخانه های صنایع غذایی، گلخانه ها و استخرها کاربرد زیادی دارند.
دیزل ژنراتور کامینز کوپله فابریک دیزل ژنراتور کامینز پاور

شرکت ماه نیرو طراح بسیاری از نیروگاه های دیزلی مهم کشور

شرکت ماه نیرو، حدود نیم قرن در زمینه طراحی نیروگاه های دیزلی و ارائه مشاوره طراحی نیروگاه های دیزلی فعالیت دارد. در تمام مراحل احداث نیروگاه های دیزلی اعم از ساخت، راه اندازی، تامین تجهیزات و نگهداری بایستی از مهندسان متخصص و مجرب کمک گرفت. قاعدتا در هر مرحله نیاز به مهندسان متخصص می باشد. نیروگاه های دیزلی در دو نوع آماده خدمت و تامین کننده بار پایه، طراحی و اجرا می شوند.

همان طور که پیش تر اشاره شد، نیروگاه های دیزلی در صنایع و مراکز متعددی کاربرد دارند. کاربرد نیروگاه های دیزلی کوچک به مراتب بیشتر می باشد.

خدمات مشاوره طراحی نیروگاه های دیزلی شامل چه مواردی می شود؟

شرکت ماه نیرو با ارائه مشاوره طراحی نیروگاه های دیزلی امکان طراحی و اجرای نیروگاه های تخصصی و متناسب با نیاز کارفرمایان را فراهم کرده است. خدمات ارائه شده توسط شرکت ماه نیرو شامل ارتقای عملکرد و بهینه سازی سیستم های کنترلی، تامین انواع قطعات یدکی ژنراتور و روغن های مولدها، طراحی و تولید برخی از قطعات مصرفی مولدهای دیزلی و گازی، آموزش نیروهای متخصص همگام با تکنولوژی روز دنیا، نصب و راه اندازی دیزل ژنراتورهای گازی، دیزلی، نیروگاهی و فروش آن ها می شود.

علاوه بر این ها، شرکت ماه نیرو در زمینه طراحی و راه اندازی ژنراتورهای دائمی برای کارخانه ها با حساسیت بالا، طراحی و تولید سیستم کانتینری قابل حمل، احداث نیروگاه برق در مقیاس کوچک و طراحی سیستم گرمایشی برای شرکت ها و ارگان ها فعالیت دارد.

 

لینک های مفید:
ژنراتور

 

ژنراتور
مهندسان متخصص و مجرب شرکت ماه نیرو، سال ها است که در زمینه طراحی نیروگاه های دیزلی در حال فعالیت و ارائه مشاوره هستند. از این رو، با تکیه بر دانش و تجربه شرکت ماه نیرو می توان نیروگاه های دیزلی مختلفی را تاسیس و راه اندازی کرد. از طریق شماره تماس های موجود می توان با شرکت ماه نیرو ارتباط برقرار نمود و از مشاوره های مهندسان متخصص، بهره مند شد.

آیا امکان سرمایه گذاری در نیروگاه های دیزلی وجود دارد؟

نیروگاه های دیزلی، روز به روز در حال پیشرفت و رشد هستند. از این رو، سرمایه گذاری در نیروگاه های دیزلی، مزایای زیادی دارد. مزایای سرمایه گذاری در نیروگاه های دیزلی شامل گردش مالی بالای روزانه، تقاضای دائمی و تضمینی از طرف دولت و سایر مشتریان خصوصی، طرف حساب بودن با دولت و پرداخت های به موقع، عدم نیاز به فعالیت های تبلیغاتی و جذب مشتری می شود. سود ماهانه سرمایه گذاری در نیروگاه های دیزلی، فوق العاده بالا است و ارزش افزوده به مرور، چند برابر می شود. در نتیجه، سرمایه اولیه با سرعت بازمی گردد. امکان اخذ وام برای سرمایه گذاری در نیروگاه های دیزلی وجود دارد، چرا که این صنعت، جدید می باشد و میزان استقبال از آن، بالا است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *