provide fake rolex. more information fairreplica.com. find here rolex replicas swiss made grade 1. directory https://www.watch-armani.com/. Under $100 https://www.watchesw.com/. right here caomegawatches. try this website www.computertagheuer.com. click here to read https://www.showbreitling.com/.

قطعات یدکی ژنراتور

فروش و نصب و تعمیر انواع قطعات یدکی ژنراتور های وارداتی (استمفورد، مکالته، تولید ماه نیرو(AVK)، لوری سومر و… ) در شرکت صنعتی ماه نیرو با قیمت مناسب. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

انواع قطعات یدکی ژنراتور

قطعات یدکی دیزل ژنراتور ها را میتوان به دسته های متفاوتی تقسیم کردکه هرکدام از این دسته بندی ها لوازم یدکی خاص خود را نیاز دارند. قطعات یدکی اگر اصلی نباشند نه تنها کمک کننده نیستند بلکه میتوانند به دستگاه شما و عملکرد آن آسیب برسانند. در ادامه دسته های مختلف را بررسی میکنیم. اگر نیاز به قطعات اصلی ژنراتور و دیزل ژنراتور دارید، میتوانید از طریق راه های ارتباطی موجود، اقدام به تهیه نمایید.

موتور ژنراتور

یکی از اصلی ترین قطعات یدکی ژنراتور، موتور ژنراتور می باشد. موتور به ژنراتور، متصل می شود که به آن جن ست هم می گویند. موتور ژنراتورها به سه دسته مختلف اعم از موتور ژنراتورهای گازی، موتور ژنراتورهای بنزینی و موتور ژنراتورهای گازوئیلی دسته بندی شده اند.

 

 

دینام ژنراتور

یکی از اصلی ترین لوازم یدکی دیزل شامل دینام است. دینام ژنراتور، قطعه ای الکتریکی می باشد که به منظور تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی در سیستم نصب شده است. از این رو، موتور، میدان مغناطیسی ایجاد می کند و دوران شفت و آرمیچر، میدان مغناطیسی را قطع می کنند تا جریان الکتریکی در ژنراتور القا شود.

سیستم سوخت رسانی ژنراتور

سیستم سوخت رسانی دیزل ژنراتور در ورودی سیلندر قرار دارد. عمل تزریق سوخت در داخل محفظه احتراق، انجام می شود. در سیستم های ژنراتوری، ترکیب سوخت و هوا، متراکم می شود. با انفجار آن، انرژی مورد نیاز سیستم تامین می گردد.

 

لینک های مفید:
دیزل ژنراتور چیست؟

دیزل ژنراتور کامینز کوپله فابریک دیزل ژنراتور کامینز پاور 

تنظیم کننده ولتاژ

تنظیم کننده ولتاژ، یکی دیگر از این لوازم یدکی می باشد که به آن، تثبیت کننده ولتاژ و رگولاتور ولتاژ (AVR) هم گفته می شود. AVR، یک قطعه الکترونیکی می باشد که ولتاژ سیستم را روی یک مقدار مشخص، نگه می دارد.

سیستم های خنک کننده و اگزوز

قطعات یدکی ژنراتور در هنگام فعالیت، گرمای زیادی را تولید می کند. گرمای تولید شده به دستگاه و سیستم های داخلی، آسیب وارد می کند. از این رو، یکی از قطعات یدکی دیزل ژنراتور، سیستم خنک کننده دستگاه می باشد که وظیفه پایین آوردن دمای سیستم را برعهده دارد. اگزوز به منظور خروج مواد شیمیایی خطرناک از دستگاه کاربرد دارد. با خروج این مواد شیمیایی خطرناک از دستگاه، آسیبی به سیستم وارد نمی شود.

سیستم روغن کاری ژنراتور

سیستم روغن کاری دیزل ژنراتور، اهمیت بالایی در بهبود عملکرد موتور ژنراتور دیزلی دارد. روغن کاری قطعات یدکی ژنراتور، اصطکاک سیستم را کاهش می دهد تا دمای موتور افزایش نیابد. با افزایش دمای موتور، احتمال ذوب شدن قطعات یدکی موتور بالا می رود. از این رو، روغن کاری موتور اهمیت بالایی دارد.

شارژر باتری

یکی دیگر از قطعات یدکی ژنراتور، شارژر باتری می باشد. شارژر باتری از فولاد ضد زنگ ساخته شده است تا به مرور، دچار خوردگی نگردد. شارژر باتری به منظور تامین ولتاژ مورد نیاز دستگاه در سیستم نصب می شود.

ناگفته نماند که میزان شارژ باتری بایستی کم نباشد، چرا که در این صورت، باتری آسیب می بیند و طول عمر آن، کاهش می یابد.

تابلو برق و صفحه کنترل

تابلو کنترل که یکی از قطعات یدکی ژنراتور می باشد، وظیفه جمع آوری و پردازش داده را برعهده دارد. نتیجه فرآیند پردازش داده ها به صورت آنالوگ یا دیجیتال نمایش داده می شود.
برای خرید قطعات یدکی ژنراتور می توان به فروشگاه های معتبری چون ماه نیرو مراجعه کرد. خرید قطعات یدکی اورجینال اهمیت بالایی دارد، چرا که قطعات یدکی فیک و تقلبی به سیستم آسیب می زنند و باعث خرابی سایر قسمت ها می شوند. ماه نیرو با فروش قطعات یدکی اورجینال جزو فروشگاه های معتبر می باشد.

 

لینک های مفید:
ژنراتور چیست؟

ژنراتور

نصب و تعویض قطعات یدکی ژنراتور توسط مهندسان ماه نیرو

وب سایت ماه نیرو در زمینه فروش قطعات یدکی ژنراتور اورجینال فعالیت دارد. علاوه بر فروش قطعات یدکی می توان از خدمات نصب و تعویض قطعات یدکی دیزل ژنراتور هم بهره مند شد. پس از خرید لوازم یدکی دیزل ژنراتور اورجینال، نوبت به نصب آن می رسد. همان طور که خرید لوازم یدکی اورجینال اهمیت دارد، نصب آن هم حائز اهمیت می باشد. نصب لوازم یدکی اورجینال بایستی توسط مهندسان متخصص صورت گیرد. متاسفانه، مشتریان قطعات اورجینال خود را به دست تعمیرکاران تازه وارد می سپارند. تعمیرکاران مجرب و ماهر در نصب، دقت می کنند. هر گونه کوتاهی در نصب قطعات یدکی ژنراتور موجب بروز اختلال در عملکرد سیستم می شود.

از مهندسان مجموعه ماه نیرو بابت خرابی قطعات یدکی ژنراتور خود، مشاوره بگیرید! قطعه معیوب را شناسایی و آن را جایگزین کنید. دیزل ژنراتور از اجزای مختلفی تشکیل شده است که هر کسی قادر به باز و بسته کردن این قطعات نیست. از این رو، تنها مهندسان خبره و ماهر، قادر به باز و بسته کردن اجزای دیزل ژنراتور می باشند. جهت برقراری ارتباط با مجموعه ماه نیرو، با شماره های موجود تماس بگیرید. البته، مشتریان می توانند در فضای مجازی هم با پشتیبان های مجموعه ماه نیرو، ارتباط برقرار کنند. با کمک مجموعه ماه نیرو، قطعات یدکی اورجینالی را برای ژنراتور دیزلی خود فراهم کنید و از خدمات ما بهره مند شوید. مهندسان مجموعه ماه نیرو، قادر به ارائه بالاترین کیفیت به شما مشتریان عزیز هستند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *