provide fake rolex. more information fairreplica.com. find here rolex replicas swiss made grade 1. directory https://www.watch-armani.com/. Under $100 https://www.watchesw.com/. right here caomegawatches. try this website www.computertagheuer.com. click here to read https://www.showbreitling.com/.

دیزل ژنراتور سایلنت

فروش انواع دیزل ژنراتور سایلنت کوپله شده با ژنراتور های خارجی یا ژنراتور AVK تولید شده توسط شرکت صنعتی ماه نیرو با قیمت مناسب با توان های مختلف. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

کاربرد دیزل ژنراتور سایلنت

دیزل ژنراتور سایلنت، مانع از انتشار آلودگی صوتی ایجاد شده، می شود. ژنراتورهای دیزلی، صدای بسیار زیادی تولید می کنند. تولید صدا توسط دیزل ژنراتور، آزاردهنده است. از این رو، نمی توان از دیزل ژنراتور در هر مکانی استفاده کرد. علاوه بر این، تولید صدای ناهنجار برای شنوایی افرادی که در مجاورت آن هستند، آسیب زننده می باشد. دیزل ژنراتور سایلنت با هدف کاهش آلودگی صوتی ایجاد شده، طراحی و ساخته شده است. دیزل های ژنراتور سایلنت در داخل یک محفظه قرار می گیرند. این محفظه از لایه هایی تشکیل شده است که انرژی صوتی را از خود عبور نمی دهند. دیزل های ژنراتور سایلنت را تحت عنوان صدا خفه کن هم می شناسند.

کانوپی

به محفظه دیزل ژنراتور سایلنت،  کانوپی یا سایلنسر  گفته می شود که از کامپوزیت ساخته شده است. انرژی صوتی ایجاد شده، توسط محفظه جذب و به گرما تبدیل می شود. عناصری که در ساخت دیزل های ژنراتور سایلنت استفاده شده اند، قادر به جذب صدا با فرکانس های مختلف می باشند. این عناصر، فرکانس های بسیار بالا را به راحتی جذب می کنند ولی قادر به جذب فرکانس های پایین نمی باشند. از این رو، دیزل های ژنراتور بی صدا از عناصر مختلف در چندین لایه ساخته شده اند تا فرکانس های مختلف را جذب کنند. فرکانس های بالاتر توسط مواد مشبکی که در لایه ها وجود دارد، جذب می شوند ولی فرکانس های پایین، پس از نفوذ در اعماق لایه ها جذب می شوند.

متاسفانه، سانسور صداهای فرکانس پایین، سخت می باشد. از بین بردن صداهای فرکانس پایین با منحرف شدن امواج و جذب شدن توسط لایه های سنگین صورت می گیرد. برای جلوگیری از انتشار صداهای فرکانس پایین از کیسه های هوا در محفظه استفاده می شود. هر محفظه ای، سطح معینی از فرکانس های تولید شده را محدود می کند.

 

لینک های مفید:
ژنراتور چیست؟

ژنراتور سه فاز

ویژگی های دیزل ژنراتور سایلنت مناسب

اجزای تشکیل دهنده

دیزل ژنراتور سایلنت از دو بخش داخلی و خارجی تشکیل شده است. اجزای داخلی سایلنسر شامل عایق صوتی می شود که مشابه شانه تخم مرغ است. عایق صوتی در داخل کانوپی قرار می گیرد و مانع خروج انرژی صوتی به بیرون می شود. اجزای خارجی سایلنسر شامل محفظه فولادی، درهای بازرسی، اگزوز، شیشه محافظ، گلند، فلنج فایل باران گیر، قفل کانوپی و مخزن سوخت می شوند.

محفظه فولادی، اتاقکی است که بدنه آن از ورق های فولادی 1.55 Mm و ستون های 4 Mm می باشد. درهای بازرسی از 4 درب از جنس آلومینیوم ساخته شده اند که امکان تعمیرات دیزل ژنراتور را فراهم کرده اند. شیشه محافظ با هدف محافظت از بخش های الکتریکی و برد کنترلی در سیستم قرار گرفته است.
یکی از ویژگی های کانوپی، وجود گلند می باشد. گلند، مانع از ورود گرد و غبار به محل ورود و خروج کابل ها می شود. اگر به ظرفیتی بیش از ظرفیت دستگاه نیاز دارید، مخزن سوخت کاربرد فوق العاده ای دارد.

کاهش میزان آلودگی صوتی

دیزل های ژنراتور سایلنت با هدف عدم انتشار صدای تولید شده، طراحی شده اند. ژنراتور دیزلی، سر و صدای زیادی تولید می کند. میزان صدای تولید شده، بسته به نوع و ابعاد دستگاه متغیر است. دیزل های ژنراتور سایلنت، مشکل آلودگی صوتی را از بین می برند. فرض نکنید که صدای دستگاه، کاملا قطع می شود! در اصل، صدای دستگاه تا حد زیادی کاسته می شود ولی به طور کامل، قطع نمی شود. یک ژنراتور مناسب بایستی آلودگی های صوتی را کاهش دهد.

 

لینک های مفید:
کانوپی سایلنت چیست؟

 

کانوپی سایلنت کانوپی دیزل ژنراتور

جابه جایی راحت دیزل ژنراتور سایلنت

یکی از ویژگی های دیزل های ژنراتور سایلنت، سهولت در جابه جایی می باشد. دیزل های ژنراتور کانوپی دار، به دو صورت ثابت و سیار به فروش می رسند که جابه جایی دیزل های سیار، فوق العاده راحت و سهل می باشد. ژنراتور دیزلی سیار به وسیله چرخ ها و دسته های تعبیه شده، جابه جا می شود.

راندمان بالا

یکی از دلایل خرید کانوپی، بهره مندی از انرژی الکتریکی با کم ترین صدای تولیدی می باشد. از این رو، راندمان دیزل های ژنراتور  بالاتر از دستگاه های بدون کانوپی مخصوصا در فضای آزاد میباشد. با افزایش راندمان، برق تولیدی به درستی مورد استفاده قرار می گیرد و انجام کارها، سرعت می گیرند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *