provide fake rolex. more information fairreplica.com. find here rolex replicas swiss made grade 1. directory https://www.watch-armani.com/. Under $100 https://www.watchesw.com/. right here caomegawatches. try this website www.computertagheuer.com. click here to read https://www.showbreitling.com/.

دیزل ژنراتور اضطراری

فروش دیزل ژنراتور اضطراری جهت استفاده در کارخانه های و ساختمان ها و بیمازتان ها و … برای تامین برق مورد نیاز با قدرت و توان مختلف توسط شرکت صنعتی ماه نیرو. جهت خرید و استعلام قیمت دیزل ژنراتور اضطراری با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قبل از اینکه بخواهیم درباره دیزل ژنراتور  اضطراری صحبت کنیم بهتر است ابتدا انواع دیزل ژنراتور را بر اساس عملکرد نام ببریم سپس درباره دیزل های اضطراری صحبت کنیم. انواع دیزل ژنراتور ها براساس عملکرد عبارتند از :

  1. دیزل ژنراتور اضطراری
  2. دیزل ژنراتور پرایم
  3. دیزل ژنراتور دائم کار

 

لینک های مفید:
دیزل ژنراتور چیست؟

 

دیزل ژنراتور کامینز کوپله فابریک دیزل ژنراتور کامینز پاور

 معرفی دیزل ژنراتور اضطراری

دیزل ژنراتور اضطراری معادل عبارت Standby Diesel Generator می باشد. به دیزل ژنراتور اضطراری، دیزل ژنراتور استندبای هم گفته می شود. همان طور که از اسم آن، پیداست برای مواقع اضطراری مورد استفاده می باشد. دیزل های ژنراتور اضطراری در زمانی که برق شبکه قطع می شود، کاربرد بالایی دارند. زمانی که برق شبکه، قطع می شود، دیزل ژنراتور استندبای به عنوان یک پشتیبان به مدار سیستم متصل می شود. عملکرد دیزل های ژنراتور استندبای به صورت دائم نیست! دیزل ژنراتور استندبای به صورت موقت و با حداکثر توان، برق مورد نیاز سیستم را تامین می کند.

کاربرد دیزل ژنراتور

از دیزل ژنراتور استندبای برای تامین برق اضطراری بیمارستان ها و آسانسورها استفاده می شود. زندگی امروزه ما تا حد زیادی به نیروی برق وابسته است. قطعی برق به مدت یک ساعت هم آزاردهنده می باشد و زندگی روزمره را با اختلال مواجه می کند. فرض کنید در یک برج 40 طبقه زندگی می کنید، برق قطع شده است و شما قصد دارید از طبقه 40 به طبقه همکف بروید! حتی تصور آن هم وحشتناک است! برای زندگی امروزه، نیاز به دیزل ژنراتور اضطراری را نمی توان پنهان کرد. وجود دیزل های ژنراتور استندبای برای مواقع ضروری اهمیت بالایی دارد تا نبود برق را جبران کنند. البته، وجود دیزل ژنراتور استندبای برای هر مکانی لازم و ضروری نیست!

هر چند برج ها و ساختمان های بلند نیاز به دیزل های ژنراتور استندبای دارند ولی ساختمان های کوتاه و کوچک نیازی به دیزل های ژنراتور استندبای ندارند یا نیاز کمتری دارند. نبود برق و قطعی آن، گاها خسارت های مالی و جانی غیرقابل جبرانی را وارد می کند. از این رو، نمی توان از قطعی برق در دستگاه های حیاتی و صنایع، چشم پوشی کرد. برق اضطراری، منبعی موقت برای تامین برق شهری مورد نیاز تمامی دستگاه ها و سیستم های الکتریکی می باشد.
اجزای دیزل های ژنراتور استندبای شامل باتری، پنل های خورشیدی، ژنراتور و UPS می شود. به صورت کلی، به جریان برقی که بعد از قطع شدن برق شهری، جایگزین آن می گردد، برق اضطراری گفته می شود. تامین برق اضطراری توسط دیزل ژنراتورها، اینورترها، موتورهای برق و UPS صورت می گیرد.

 

دیزل ژنراتور سیار (پرتابل)

مدیریت بحران با دیزل ژنراتور پرتابل برای مواقع اضطراری

بروز مشکل

پیش تر اشاره شده که نبود برق و قطعی آن، گاها خسارت های مالی و جانی غیرقابل جبرانی را وارد می کند. فرض کنید در حال استفاده از دستگاه های الکترونیکی (اعم از کامپیوتر، لپ تاپ، مودم اینترنت یا تلفن همراه) هستید که برق قطع می شود. در صورتی که کار شما واجب نیست، می توانید صبر کنید ولی در صورتی که کار شما ضروری است، قطعی برق، ناراحت کننده می باشد. برای تامین برق اضطراری بایستی از دیزل های ژنراتور استندبای استفاده کرد. استفاده از برق اضطراری، محدود به دستگاه های حیاتی و صنعتی نیست! بلکه منازل و محیط های کوچک هم می توانند از قابلیت های دیزل های ژنراتور اضطراری بهره مند شوند.
از این رو، وجود دیزل ژنراتور standby در محیط های عمومی و اماکن شهری الزامی است، چرا که قطعی برق را جبران می کند. از دیگر کاربردهای دیزل های ژنراتور اضطراری می توان به تامین برق تاسیسات ماهواره ای، تلفنی و مخابراتی، انواع آسانسورها و درهای خودکار، تاسیسات برق بیمارستان ها، اتاق های جراحی، مراقبت های پزشکی، تاسیسات اعلام حریق، تاسیسات رایانه ای، پمپ های تامین فشار آب و پمپ های آتش نشانی اشاره کرد. در این بین، می توان برق مورد نیاز سیستم های سرمایشی و گرمایشی، سیستم تهویه مطبوع در بخش های حساس و سیستم حفاظتی (مانند دوربین های مداربسته) را با کمک دیزل ژنراتور استندبای تامین کرد.

 

 

نیاز واحدهای تولیدی به برق

تمامی واحدهای تولیدی به برق نیاز دارند. دیزل ژنراتور اضطراری با تامین برق مورد نیاز سیستم، خسارت های جانی و مالی را به حداقل می رساند. قطعی برق و نبود آن به واحدهای تولیدی، خسارت جدی وارد می کند. قطعی جریان برق، زمانی که در آسانسور قرار دارید، ترسناک است. اگر زمانی که در آسانسور هستید، جریان برق قطع شود، نبود برق اضطراری معضل بزرگی می باشد، چرا که در این صورت بایستی ساعت ها در آسانسور، منتظر وصل شدن برق باشید.
از طرفی، وجود دیزل ژنراتور استندبای، شما را نجات می دهد! برق به آسانسور وارد می شود و آسانسور به حرکت درمی آید. قطعی برق، نه تنها برای واحدهای تولیدی، مراکز بهداشت و صنایع مشکل ساز است، بلکه برای مشاغلی چون آتش نشانی و ایستگاه های پلیس هم مشکل ساز می باشد. شاید نبود یک دیزل ژنراتور استندبای در یک منزل، آسیب زننده نباشد ولی عدم وجود دیزل های ژنراتور استندبای در مراکز درمانی، خسارت های جانی به همراه دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *